5 Березня в селі Дмитрушки в приміщені комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Дмитрушківської сільської ради відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного Дня жінок.

Дата: 11.03.2021 14:00
Кількість переглядів: 1815

                  Я — жінка. Я дійсно слабка половина.
               Нехай переможцям — лаврові вінки!
               Історію творять, звичайно, мужчини,
          Але лише так, як захочуть жінки!

 

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею. Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

Саме таму, напередодні жіночого свята 8 Березня в  в приміщені комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Дмитрушківської сільської ради відбувся концерт. Свою любов, тепло, подяку за нелегкий труд,  участики концерту подарували у своїх  творчих номерах всім жінкам, присутнім у святковому залі.

У залі комунального закладу  зібрались прекрасні представниці Дмитрушківської громади, щоб почути теплі та щирі слова до свята. А їх і справді в цей день лунало зі сцени чимало. 

Представниць прекрасної статі привітали зі святом голова громади - Тетяна Шевчук, народний самодіяльний хор «Терниця» КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Дмитрушківської сільської ради, учні Дмитрушківського ліцею, хореографічний колектив «Колорит» Собківського СБК, акробати з села Старі Бабани.

Виступаючі висловили вдячність жінкам за їх мудрість, самовіддачу на роботі і вдома та побажали міцного здоров’я, жіночого щастя, сімейного благополуччя й віри в краще майбутнє.

 Доброзичлива атмосфера у залі, прекрасний концерт,  сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора