Відбулося підвищення мінімальної пенсії для непрацюючих громадян.

Дата: 05.02.2021 11:28
Кількість переглядів: 631

Фото без опису

З 1 січня у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати для непрацюючих  пенсіонерів мінімальну пенсію за віком підвищили до 2400 грн.

Підвищення отримали особи, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж: жінки не менше 30 років та чоловіки – 35 років.

Перерахунок пенсії проведено з дня встановлення нового розміру мінімальної заробітної плати, крім пенсіонерів, які працюють(проводять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’зкове державне соціальне страхування).

Пенсіонерам, які працюють(проводять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування), після звільнення з роботи або припинення такої діяльності пенсія перераховується з урахуванням мінімальної заробітної плати, визначеної на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності.

Перерахунок пенсій автоматизованим способом за матеріалами пенсійних справ. Перераховані пенсії отримають понад 84 тисячі пенсіонерів Житомирської області.

Також продовжено виплату щомісячних доплат до пенсій розміром до 500 грн. 80-річним пенсіонерам. мінімальна пенсійна виплата яких за наявності страхового стажу 25 років у чоловіка та 20 років у жінки становитиме не менше 2600 грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора