В Дмитрушківській громаді  планується створення громадської майстерні.

Дата: 31.12.2020 09:37

В Дмитрушківській громаді  планується створення громадської майстерні.

Співпраця між громадами-запорука успіху. Проектну заявку, подано Агенцією регіонального розвитку Черкаської області, на  конкурс проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу

Проєкт «Розвиток підприємницького потенціалу в мешканців сільської місцевості через запуск громадських майстерень в 9-ти громадах Черкаської області». В ці дев’ять громад увійшла і Дмитрушківська  громада. Головною метою створення громадської майстерні стане наповнення її сучасним обладнанням та інструментом, яким, під наглядом досвідчених майстрів зможуть вільно користуватися жителі громади. Також проект допоможе людям отримувати якісні послуги на території своєї громади і економити час і кошти.

Розміщення майстерні планується в селі Пугачівка.