Новий рік – свято надії і віри у краще майбутнє.

Дата: 31.12.2020 08:29

Новий рік – свято надії і віри у краще майбутнє.

Новий Рік чекають усі із нетерпінням, адже це пора веселих розваг та подарунків.

Так приємно отримати від Діда Мороза омріяний пакуночок із сюрпризом та солодощами. Тут вже дорослі стараються, як тільки можуть, щоб зробити ці миті у житті дітей незабутніми. Тож до такого чарівного дійства долучилися громада, наші постійні благодійники і приватні підприємці. Тому дуже хотілося б відмітити цих прекрасних людей із великими серцями та подякувати:

Тетяні Шевчук, сільському голові Дмитрушківської сільської ради;

Олександру Поліщуку, депутату Дмитрушківської сільської ради, керівнику ФГ «Росинка»;

Євгену Кисілю, депутату Дмитрушківської сільської ради, директору  КП «Уманське міжгосподарське підприємство по виробництву комбікормів»;

Віталію Селецькому, директору ТОВ «Вітанко»;

Василю Рубаненку, директору ПП «Дмитрушки»;

Володимиру Кулікову, директору ДП «Умань-Арго»;

Йоханну Венцлю, директору ТОВ «ДУКРА АГРО»;

Юрію Ружницькому, керівнику ТОВ «Агровіт»;

Ярославу Скусу, директору ФГ «Агроцентр Січ»;

Олегу Тригубенку, керівнику ТОВ «АГАРІС МІКО ЦЕНТР».

Адже робити добро – це так прекрасно, коли посміхаються діти, коли їхні оченята сяють від захвату і щастя.

Нехай Новий 2021 рік принесе вам мир, щастя, здоров'я, благополуччя, нехай стане для Вас успішним і плідним, щедрим на здобутки та добрі справи.

Успіхів вам на трудовій ниві і всіляких гараздів у житті!

З повагою вихованці та учні закладів освіти громади