Програма розвитку молочного скотарства.

Дата: 16.12.2020 10:52

З 2012 року в Уманському районі діє Програма розвитку молочного скотарства, одним із ключових заходів якої є підтримка розвитку цієї галузі в особистих селянських господарствах. Дія Програми сприяє розвитку молочного скотарства в особистих селянських господарствах району, забезпечує зайнятість сільського населення, підвищує їх добробут.

Нині є дві телички, які вирощуються в домогосподарствах жителів сіл Фурманка і Текуча та можуть бути передані безкоштовно бажаючим стати учасниками Програми.

Всі бажаючі, які мають намір отримати тільну теличку, можуть звернутись до Дмитрушківської сільської ради або до старости за місцем проживання.

Для отримання детальної інформації - до відділу розвитку сільських територій та захисту довкілля Уманської райдержадміністрації за адресою    м. Умань вул. М.Залізняка 2а , кабінети № 321, 215, телефон 3-25-77.