3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

Дата: 04.12.2020 11:31

Щороку 3 грудня, разом із світовою спільнотою, Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

Його було засновано 14 жовтня 1992 року Генеральною Асамблеєю ООН.

“Будувати краще: до інклюзивного, доступного і сталого світу після COVID-19” – це  була тема Міжнародного дня людей з інвалідністю у 2020 році.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства — людей із інвалідністю.

Долучилася до цього заходу і Дмитрушківська сільська рада. Старости та діловоди сіл відвідали 36 дітей  до 18 років та 13 дорослих, які проживають на території  населених пунктів громади. Всім  були вручені продуктові набори та солодощі.

Адміністрація сільської ради дякує керівникам  підприємств, які активно долучилися до цього заходу.