ПОВІДОМЛЕННЯ Дмитрушківської сільської територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області в багатомандатних виборчих округах.

Дата: 10.11.2020 13:28
Кількість переглядів: 314

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дмитрушківської сільської територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області в багатомандатних виборчих округах

 

1. Бень Людмила Валеріївна, 1974 року народження, освіта вища, безпартійна, секретар, основне місце роботи – Дмитрушківська сільська рада, місце проживання – с. Гереженівка Уманського району  Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 5, суб’єкт висування – Черкаська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

 

2. Білик Григорій Володимирович, 1969 року народження, освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання -               с. Танське Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 3, суб’єкт висування - самовисування.

 

3. Гавришко Олександр Анатолійович, 1983 року народження, освіта вища, безпартійний, начальник відділення СПС, основне місце роботи - Старобабанівська виправна колонія № 92, місце проживання - с. Старі Бабани Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ     № 1, суб’єкт висування - самовисування.

 

4. Гейко Анатолій Олексійович, 1978 року народження, освіта середня, безпартійний,  директор, основне місце роботи - ФГ «Паросток-Інвест», місце проживання - с. Пугачівка Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 1, суб’єкт висування - самовисування.

 

5. Гончарук Олександр Володимирович, 1979 року народження, освіта вища, безпартійний, директор, основне місце роботи - СТОВ «СТЕП-2000», місце проживання -  с. Сушківка Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 6, суб’єкт висування -самовисування.

 

6. Дементьєв Олександр Володимирович, 1965 року народження, освіта середня спеціальна, безпартійний, сільський голова, основне місце роботи – Косенівська сільська рада, місце проживання -  с. Косенівка Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 3, суб’єкт висування -самовисування.

 

7. Доценко Петро Володимирович, 1967 року народження, освіта вища, безпартійний, голова, основне місце роботи - ФГ «Конкор», місце проживання - с. Сушківка Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 7, суб’єкт висування -самовисування.

 

8. Драченко Валерій Вікторович, 1964 року народження, освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання - с. Собківка Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ     № 6, суб’єкт висування -самовисування.

 

9. Загородня Наталія Володимирівна, 1968 року народження, освіта середня, безпартійна, соціальний працівник, основне місце роботи - ДП «Умань-Агро», місце проживання - с. Гереженівка Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 5, суб’єкт висування - Черкаська обласна організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ».

 

10. Захаренко Надія Анатоліївна, 1959 року народження, освіта вища, безпартійна, начальник служби у справах дітей, основне місце роботи – Дмитрушківська сільська рада, місце проживання – с. Дмитрушки Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 2, суб’єкт висування - Черкаська обласна організація політичної партії «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».

 

11. Зозуля Сергій Миколайович, 1973 року народження, освіта вища, безпартійний, голова, основне місце роботи – ФГ «Зозуля», місце проживання – с. Доброводи Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ     № 4, суб’єкт висування – самовисування.

 

12. Калашник Любов Петрівна, 1976 року народження, освіта середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання - с. Сушківка Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 7, суб’єкт висування – самовисування.

 

13. Кисіль Євген Анатолійович, 1984 року народження, освіта вища, безпартійний, підприємницька діяльність, місце проживання – м. Умань Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 2, суб’єкт висування – самовисування.

 

14. Кузьменко Людмила Іванівна, 1973 року народження, освіта вища, безпартійна, директор, основне місце роботи – Косенівський НВК, місце проживання – с. Косенівка Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 2, суб’єкт висування – Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ».

 

15. Любченко Іван Іванович, 1975 року народження, освіта вища, голова, безпартійний, основне місце роботи – ФГ «Крим’яне»,  місце проживання – м. Умань Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 4, суб’єкт висування – самовисування.

 

16. Музика Оксана Василівна, 1971 року народження, освіта вища, безпартійна,  вчитель історії, основне місце роботи - Старобабанівський ліцей,  місце проживання – с. Старі Бабани Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 4, суб’єкт висування – самовисування.

 

17. Мусієнко Анатолій Ананійович, 1967 року народження, освіта середня спеціальна, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання –         м. Умань Черкаської області,  багатомандатний виборчий округ № 7,  суб’єкт висування – самовисування.

 

18. Нагорна Тетяна Василівна, 1979 року народження, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання – с. Дмитрушки Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ     № 2,  суб’єкт висування – самовисування.

 

19. Олішевський Вадим Володимирович, 1976 року народження, освіта вища, безпартійний, адвокат, місце проживання – с. Дмитрушки Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 2, суб’єкт висування – самовисування.

 

20. Поліщук Олександр Володимирович, 1974 року народження, освіта вища, безпартійний, директор, основне місце роботи – ТОВ ВТФ «Сяйво», місце проживання – с. Піківець Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 1, суб’єкт висування – самовисування.

 

21. Прудиус Олександр Володимирович, 1990 року народження, освіти вища, безпартійний, державний реєстратор, основне місце роботи – Дмитрушківська сільська рада, місце проживання – с. Собківка Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ № 6, суб’єкт висування – самовисування.

 

22. Семчук Інна Володимирівна, 1972 року народження, освіта середня спеціальна, безпартійна, діловод, основне місце роботи – Гродзівський старостат Дмитрушківської сільської ради, місце проживання – с. Гродзеве Уманського району Черкаської області, багатомандатний виборчий округ    № 6, суб’єкт висування – Черкаська обласна організація політичної партії «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».

 

 

Голова Дмитрушківської ТВК

М. Герасименко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора