Колектив Дмитрушківської сільської ради та депутатський корпус ради щиро вітають Герасименко Юлію Іванівну – головного спеціаліста фінансового відділу, з днем народження!

Дата: 05.10.2020 14:17

Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині,
Щоб радісний настрій у серці не згас,
Все світле і гарне, що треба людині,
Нехай неодмінно приходить до Вас!
Хай щастя приходить і ллється рікою,
Хай горе обходить завжди стороною,
Хай доля дарує Вам довгі літа,
А в серці завжди хай живе доброта!

Нехай сьогодні все навколо сяє тільки щастям, радістю і веселощами, адже в цей день народилася така чудова людина, як Ви! Залишайтеся завжди такою ж яскравою, доброю, теплою і неповторною. Бажаємо завжди бути в оточенні люблячих Вас людей і відданих друзів, насолоджуватися кожною хвилиною свого життя і йти вперед з гордо піднятою головою. З днем народження!

З повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК

Депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.