Привітання з Днем вчителя.

Дата: 02.10.2020 14:06

Шановні освітяни!

Вітання Вам – натхненним, творчим, невтомним та самовідданим з нагоди професійного свята – Дня вчителя!

Вихователі, учителі, керівники закладів освіти громади – потужна команда однодумців, щоденна діяльність яких спрямована на реалізацію спільної та благородної мети – формування особистісно зорієнтованого середовища для розвитку та становлення свідомих громадян незалежної України.

Слова вдячності Вам: за витримку, терпіння, любов до обраної справи, вірність професії, постійний саморозвиток та професіоналізм.

Ваша праця увінчана розробками, напрацюваннями, порадами, здобутками та перемогами.

Щиро бажаю Вам мирного сьогодення, перспективного майбуття, креативних ідей, невичерпних сил та самореалізації!

Нехай щедрою на сходи буде освітянська нива, прихильною до Вас доля, усі починання – результативними, а успіх, віра та любов – постійними супутниками у житті!

З   повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК