Дмитрушківською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю Дмитрушківської сільської ради.

Дата: 25.09.2020 10:44
Кількість переглядів: 564

Фото без опису

 

   Дмитрушківською  сільською  радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста  відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю  Дмитрушківської сільської ради.

  Вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, знання чинного законодавства України, нормативно-правових актів професійного спрямування, державної мови, без вимог до стажу роботи.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу подають до сільської ради:

-

заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу;

заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

-  

фотокартку розміром 4х6 см;

-

копії документів про освіту; копію документа, який посвідчує особу; копію довідки про присвоєння  ідентифікаційного номера, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування, до призначення  на відповідну посаду подає шляхом заповнення на офіційному сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації).

За довідками звертатись за адресою: вул. Петропавлівська,19, с.Дмитрушки Уманського району, Черкаської області,  тел. (04744)96275.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора