Дмитрушківською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» Дмитрушківської сільської ради.

Дата: 18.09.2020 09:43
Кількість переглядів: 466

Фото без опису

Дмитрушківською  сільською  радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника  відділу «Центр надання адміністративних послуг» Дмитрушківської сільської ради.

Вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища освіта не нижче ступеня магістра,спеціаліста, знання чинного законодавства України, нормативно-правових актів професійного спрямування, державної мови, стаж роботи  в органах  місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу подають до сільської ради:

-

заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу;

заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

-  

фотокартку розміром 4х6 см;

-

копії документів про освіту; копію документа, який посвідчує особу; копію довідки про присвоєння  ідентифікаційного номера, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування, до призначення  на відповідну посаду подає шляхом заповнення на офіційному сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації).

За довідками звертатись за адресою: вул. Петропавлівська,19, с.Дмитрушки Уманського району, Черкаської області,  тел. (04744)96275.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора