Колектив Дмитрушківської сільської ради та депутатський корпус ради щиро вітають чудову людину та справжнього чоловіка - Самойленка Сергія Васильовича з Днем народження!

Дата: 02.09.2020 09:47

Колектив Дмитрушківської Громади та депутати сільської ради щиро вітають чудову людину та справжнього чоловіка - Самойленка Сергія Васильовича з Днем народження! Від усієї душі вітаємо  Вас,  Сергію Васильовичу  з днем народження. Хочемо побажати всього самого найкращого, щоб життя було осяяне щастям і радісними моментами. Нехай чекають попереду дні, повні сонячного світла. Бажаємо залишатися таким же стійким, мужнім і сміливим, щоб Вами пишалися Ваші рідні, друзі та колеги. Бажаємо підкоряти одну вершину за іншою, досягати поставлених цілей. І звичайно ж, бажаємо простого сімейного щастя, любові і розуміння. Бажаємо не сумувати, а радіти кожному новому дню. Нехай Бог дає здоров’я, сили, достаток, щастя, затишок і спокій. Везіння у всіх починаннях. Підтримки від рідних і близьких.

В день народження чудовий
Побажаю вам добра,
У роботі — перспективи,
В колі рідних — лиш тепла.

Хай в душі вирують бурі
Тільки від кохання.
Хай почуті будуть небом
Всі ваші прохання.

Будуть сили і бажання
Вам за зіркою йти.
Побажаю також щастя,
Миру, ласки, доброти.

З   повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК

Депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.