Робота з дітьми, які проживають в сім`ях, що опинились в складних життєвих обставинах.

Дата: 25.08.2020 09:36

Під час пандемії COVID -19 Дмитрушківська сільська рада та служба у справах дітей тримають під постійним контролем стан родин, де діти перебувають у складних життєвих обставинах.  На території нашої  громади проживають 15 таких родин, у них   виховуються  53 дітей. Так, за період, з 12 березня місяця по даний час кожній такій родині надано гуманітарну допомогу продуктами харчування та одягом. Поза увагою не залишилися і родини в які повернулися діти з інституційних закладів, їх 7. В кожну таку сім'ю були доставлені продуктові набори.

Службою у справах дітей у тісній співпраці з працівниками  ювенальної превенції сектору превенції  Уманського районного відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області систематично організовуються виїзди у такі родини з метою обстеження умов проживання та утримання дітей, вивчається стан забезпечення їх одягом, продуктами харчування та ін.. З батьками постійно проводиться профілактична робота. Так, протягом червня-липня відвідано 3 родини у с. Старі Бабани, 2 родини у с. Дмитрушки, 3 родини у с. Собківка, 2 родини у с. Пугачівка, 2 родини у с. Гродзеве. Надавалася допомога: при оформленні соціальних виплат, субсидій (6 родин,с. Гродзеве,-1, с.Старі Бабани -3, с.Дмитрушки -2),  погашенні боргу за використану електроенергію та підключення будинків до електропостачання ( 2 родини, с.Старі Бабани).