Колектив Дмитрушківської сільської ради та депутатський корпус ради щиро вітають секретаря Дмитрушківської сільської ради – Бень Людмилу Валеріївну з днем народження!

Дата: 15.08.2020 09:25

Колектив Дмитрушківської сільської ради та депутатський корпус ради щиро вітають секретаря Дмитрушківської  сільської ради – Бень Людмилу Валеріївну з днем народження!

Хай вашу душу пісня окриля,
Нехай дороги стеляться щасливі
І рідна українськая земля
Дає вам сили на життєвій ниві.
І мрії вашої стрімкий політ
Хай бажаної досягне вершини.
І дай вам Бог безжурних довгих літ,
І оминають вас лихі години,
Хай в небесах курличуть журавлі,
їх клин у теплий вирій відлітає,
А вам на рідній матінці-землі
Хай цілий рік привітне сонце сяє.
Хай добра доля вас  знайде,
У цім краю, де гори й полонини.

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у  справах – підтримка однодумців, в серці – добре і сонячно від людської вдячності. Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, а все зроблене Вами добро повертається сторицею!

Нехай кожен новий день Вашого життя приносить лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію.

З   повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК

Депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.