Колектив Дмитрушківської сільської ради та депутатський корпус ради щиро вітають головного спеціаліста з питань соціального захисту населення Дмитрушківської  сільської ради - Карпець Ірину Миколаївну з днем народження!

Дата: 06.08.2020 09:07

Хай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Бажаємо бути щасливою, радіти життю, дивуватися, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів і, головне, бути щасливою. Залишайтеся завжди такою світлою, доброю, веселою і усміхненою!

Нехай літа не стануть тягарем,
Нехай душі не вигасне зірниця,
Хай повниться до краю день за днем
Добра і щастя золота криниця.
Нехай життя наснаги додає
Десятки літ ще мріяти, творити,
Щоб Ви змогли усе життя своє
В здоров'ї й радості багато літ прожити!

З   повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК

Депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.