Колектив Дмитрушківської сільської ради та депутатський корпус ради щиро вітають сільського голову Дмитрушківської Громади - Шевчук Тетяну Борисівну з днем народження!

Дата: 06.08.2020 08:50

Колектив Дмитрушківської сільської ради та депутатський корпус ради щиро вітають сільського голову Дмитрушківської Громади - Шевчук Тетяну Борисівну з днем народження!

Шановна Тетяна Борисівна! Ми хочемо привітати Вас з днем народження і подякувати за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння. Працювати з Вами комфортно і приємно, так нехай і Вам трудові будні приносять задоволення в роботі і реалізацію всього задуманого. Ви – невичерпне джерело енергії і життєлюбства, бажаємо Вам богатирського здоров’я та нових ідей. Бажаємо мати успіх на кожному кроці, бажаємо ніколи не залишати впевненних позицій життя, бажаємо постійно рухатись вперед до своїх мрій та бажань. Нехай для Вас буде завжди чудова погода за вікном, нехай співають солов’ї та розквітають пишні сади у Вашій душі.

Нехай любов незгасно світить,
Хай доля радісно співа,
Для Вас усі найкращі квіти
І найласкавіші слова.
Бажаєм Вам життя прожити
Без сліз, без горя, без біди.
Нехай воно щасливим буде
Сьогодні, завтра і завжди!