Колектив Дмитрушківської сільської ради та депутатський корпус ради щиро вітають  директора Старобабанівського ліцею - Фіголь Ольгу Владиславівну з днем народження!

Дата: 31.07.2020 10:08

Літа цвіли не просто цвітом,
А проростали у труді,
Дорослими вже стали діти
А Ви душею молоді,
Пливуть літа мов тихі води,
Хоч як прожитих років шкода,
Та не вернути їх назад.
Хай щастя панує у вашому домі
І радість у ньому живе,
Здоров’я міцного і щирої долі
Хай Бог посилає і Вас береже,
Бажаєм прожити у силі й здоров’ї,
Вам многії літа! Щедрої долі!

Від усієї душі вітаємо  Вас  з днем народження. Хочемо побажати всього самого найкращого, щоб життя було осяяне щастям і радісними моментами. Нехай чекають попереду дні, повні сонячного світла. Бажаємо залишатися таким же чарівними та щасливими , щоб Вами пишалися Ваші рідні, друзі та колеги. Бажаємо підкоряти одну вершину за іншою, досягати поставлених цілей. І звичайно ж, бажаємо простого сімейного щастя, любові і розуміння.  Нехай Бог дає здоров’я, сили, достаток, щастя, затишок і спокій. Везіння у всіх починаннях. Підтримки від рідних і близьких.

З  повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК

Депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.