Дитячий вокальний ансамбль "РАДІСТЬ"Дмитрушківського ліцею , Дмитрушківської сільської ради  присвоєнно почесне звання «Зразковий художній колектив».

Дата: 30.07.2020 14:16

ЩИРО ВІТАЄМО дитячий вокальний ансамбль "РАДІСТЬ"Дмитрушківського ліцею , Дмитрушківської сільської ради з присвоєнням почесного звання «Зразковий художній колектив», керівник - Мазура Юлія Петрівна!

Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.07.2020 №936 «Про присвоєння, підтвердження, позбавлення почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив».

Цим наказом в черговий раз підтверджено Ваші творчі досягнення. Ви щоразу доводите , що таланти рідної України - невичерпні.

Висловлюємо слова подяки керівнику ансамблю — Юлії Петрівні Мазурі, яка свій талант, свою любов і душу віддає вихованцям вокального колективу, за її клопітку працю, терпіння і наполегливість. Бажаємо керівникові задоволення від праці та наступних гучних перемог вихованців, нових творчих звершень і злетів.

Окрема подяка батькам за розуміння і сприяння розквіту своїх дітей, маленьких талантів , учасників дитячого вокального ансамблю "РАДІСТЬ". Бажаємо – завжди пишатися ними та радіти їхнім успіхам, а юним талантам — натхнення, успіхів і тріумфальних здобутків!

Сподіваємося, що Ви й надалі радуватимете глядачів неповторною красою пісні!

Ви є співочою перлиною та блискучим діамантом НАШОЇ ГРОМАДИ!

Ми пишаємося Вами! Ви — молодці!