За ініціативи сільського голови - Тетяни Борисівни Шевчук для ліквідації стихійних сміттєзвалищ, упорядкування вулиці Садової, села Дмитрушки була задіяна спецтехніка, та на підмогу долучилися активні жителі села.

Дата: 06.07.2020 14:45

За кожної зручної нагоди більшість з нас радо скаржиться на поганий благоустрій громади, району, міста, країни, обговорює те, що у нас брудно і негарно, забуваючи, що смітники створюємо самі.

Сьогодні смітники і стихійні звалища стали, на превеликий жаль, невід’ємними атрибутами околиць населених пунктів, лісових та пришляхових смуг.

Сьогодні територія колишніх смітників розчищена у повному обсязі, а питання подальшого недопущення виникнення стихійних сміттєзвалищ на зазначених територіях і інших проблемних об’єктах району перебуватиме на контролі.

Сподіваємося, що мешканці громади належним чином оцінять проведену роботу і що після проведених заходів у громаді районі менше таких горе-господарів, які відходами засмічують довкілля.

Адже поки кожен з нас не зрозуміє необхідності цивілізованого вивезення відходів, не поставить в уяві чіткий бар’єр, який не дозволятиме викидати сміття під чужий двір чи просто на вулицю, доти і будуть у громаді процвітати стихійні звалища, як показники нашої з вами культури, ставлення до нашого спільного дому.