Бджолярам Черкащини надали методичні рекомендації для нарахування субвенції.

Дата: 01.07.2020 10:22
Кількість переглядів: 421

Фото без опису

Порядок використання коштів для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції визначений постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395.

Зокрема за п 7 абзацу 2, для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної міської ради або ради об’єднаної територіальної громади.

Приміром, власник пасіки проживає в м. Умань, а місце розташування пасіки в с. Гереженівка Уманського району  . В даному випадку реєстрація пасіки буде проводитися Дмитрушківською сільською радою  та подання документів для нарахування дотації за утримання бджолосімей буде здійснюватися до Дмитрушківської сільської ради.

За п 7 абзац 10, довідку, видану органом місцевого самоврядування про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

У зв’язку з відсутністю звітування про наявність бджолосімей остання звітна дата вважається дата подання документів до органу самоврядування  для нарахування дотації за утримання бджолосімей.

Для підтвердження достовірності  кількості бджолосімей поданих в документах рекомендовано органу самоврядування утворити комісію та провести обстеження пасік про що скласти АКТ обстеження.

Як оформити документи дивіться у довідці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора