Вітання з Днем Конституції України.

Дата: 28.06.2020 09:06

Шановні жителі Дмитрушківської громади вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України!
      Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.
      Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави.

З  повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК

Депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.