Працівники Дмитрушківської сільської ради відвідали 25 діток громади , батьки яких є учасниками АТО/ООС, та вручили їм подарунки.

Дата: 02.06.2020 10:23

Міжнародний день захисту дітей – в Україні це свято відзначали  вже 22 рік поспіль, а  у всьому світі - 61 рік. Його мета - захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливості отримання освіти, медобслуговування та інших бід. Долучилася до цієї події і Дмитрушківська  сільська рада. З найкращими побажаннями, щоб  діти якомога довше залишалися дітьми, зростали безтурботними, веселими, радісними, здоровими, щоб  небо над їх головами завжди було мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим, працівники   сільської ради відвідали 25 діток громади , батьки яких є учасниками АТО/ООС,  та вручили їм подарунки.