Колектив Дмитрушківської сільської ради та депутатський корпус ради щиро вітають заступника сільського гоови з питань діяльності виконавчих органів з покладанням функцій старости у селі Гереженівка - Богачук Тетяну Іванівну, з Днем народження!

Дата: 01.06.2020 09:34

Нехай літа не стануть тягарем,
Нехай душі не вигасне зірниця,
Хай повниться до краю день за днем
Добра і щастя золота криниця.
Нехай життя наснаги додає
Десятки літ ще мріяти, творити,
Щоб Ви змогли усе життя своє
В здоров'ї й радості багато літ прожити!

Від усієї душі вітаємо  Вас з днем народження. Хочемо побажати всього самого найкращого, щоб життя було осяяне щастям і радісними моментами. Нехай чекають попереду дні, повні сонячного світла.  Бажаємо підкоряти одну вершину за іншою, досягати поставлених цілей. І звичайно ж, бажаємо простого сімейного щастя, любові і розуміння. Бажаємо не сумувати, а радіти кожному новому дню. Нехай Бог дає здоров’я, сили, достаток, щастя, затишок і спокій. Везіння у всіх починаннях. Підтримки від рідних і близьких.

З   повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК

Депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.