В селі Дмитрушки, на кладовищі по вулиці Пирогова нещодавно було здійснено заходи з благоустрою.

Дата: 22.05.2020 13:08

Шанувати померлих, які були нам дорогими за життя – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками і печивом у пам’ятні дати… Значно важливіше не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби, порослі бур’яном, коли вже навіть неможливо встановити, хто тут похований.

Кладовище — це святе місце, адже там спочивають ті, хто відійшов у вічність. Нині ми маємо дбати про місце їх спочинку.

Поряд  з традиційними об’єктами інфраструктури, що ремонтуються, цьогоріч Дмитрушківська сільська рада ініціювала облагородження місць вічного спочинку. В селах громади було проведено благоустрій  кладовищ та прилеглих до них територій, здійснено обрізку дерев, кущів, викошування трави.

Зокрема, в  селі Дмитрушки, на кладовищі по вулиці Пирогова нещодавно було здійснено заходи з благоустрою:

• пофарбовано паркан та двоє воріт;
  • обрізано гілля дерев;
  • обкошено траву;
  • пофарбовано вікна та двері в будівлі для зберігання інвентарю;
  • проводиться ремонт ритуального майданчику;
  • пофарбовано зупинку біля території кладовища.

До наведення благоустрою кладовища долучилися:

• працівники сільської ради;
  • працівники комунгоспу СКП «Дмитрушки»;
  • працівники ЗДО «Каштан»;
  • працівники Дмитрушківського ліцею.

Дмитрушківська сільська рада дякує кожному учаснику заходу за проведені роботи із благоустрою, за активну та цілеспрямовану працю на розвиток свого рідного села.