Жодного випадку за останню добу: в області загалом 381 зафіксований хворий на COVID-19.

Дата: 22.05.2020 11:40

За інформацією ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України” станом на 21 травня в області виявлено всього 381 (+0 за останню добу) лабораторно підтверджених випадів COVID-19.

За даними медичних закладів: 21 особа отримує стаціонарне лікування, зокрема 1 особа перебуває під наглядом лікарів КНП „Черкаський міський пологовий будинок „Центр матері та дитини“ (госпіталізовано 3 особи із попередньо підтвердженим випадком COVID-19 у середньотяжкому стані); 52 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції; 293 – одужали; 16 – померли.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженими випадками коронавірусної інфекції, становить 8,5%.