Кадастрові реєстратори Черкащини цього року онлайн зареєстрували понад 10 тисяч земельних ділянок .

Дата: 22.04.2020 15:04

Із початку року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі (ДЗК) 11660 земельних ділянок, із них 10039 (86%) – за допомогою онлайн сервісу Держгеокадастру (e.land.gov.ua).

Усього в ДЗК зареєстровано 830455 земельних ділянок, що розташовані на території Черкаської області, зокрема завдяки онлайн-послузі – 71862 земельні ділянки.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру доступні онлайн-послуги у сфері земельних відносин. Функціонал дає можливість громадянам просто, зручно й оперативно отримати найбільш потрібні довідки й документи. Сертифіковані інженери-землевпорядники за допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua оформляють заяви про державну реєстрацію земельної ділянки, заяви про внесення виправлених відомостей до Державного земельного кадастру, подають на погодження проекти землеустрою.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області