Інформуємо жителів Дмитрушківської громади!

Дата: 13.04.2020 16:00

Сьогодні всі ми вчимося жити в ситуації невизначеності та стресу. Важко кожній родині. Але найбільшу стурбованість викликають сім'ї, де діти перебувають   в складних життєвих обставинах.

Тому, Дмитрушківська сільська рада, під керівництвом сільського голови Шевчук Т.Б., тісно співпрацює з старостатами кожного населеного пункту, що входять до ОТГ, та шукає ресурси  щодо надання  допомоги таким сім'ям. Інформуємо вас про те, що  родини з с. Гродзеве (5 дітей), Старі Бабани (7 дітей), (1 дитина), Дмитрушки (1 дитина) отримали  гуманітарну допомогу. Дмитрушківська сільська рада  висловлює слова вдячності ДП  АГРОФІРМА «БАЙС-АГРО» (директор А.Кисіль), ТОВ «КЕРНЕЛ» (директор І.Кізяєв), ФОП (директор Л.Руденко),ТОВ «ДУКРА АГРО» (директор Й. Венцель) за надану допомогу та підтримку.

Якщо Вам відомі сім'ї в яких ризики виникнення небезпеки для дітей є особливо високими просимо  повідомляти сільську раду за номером телефону  0674976990.

Ви зробите велику справу коли подбаєте про тих, хто про себе подбати не може.

Бережіть себе та будьте здорові!