Інформуємо жителів Дмитрушківської громади!

Дата: 12.03.2020 11:28

Там, де існує клуб, буде продовжуватись життя»...

У Дмитрушківській  громаді велика увага приділяється розвитку культури й творчості .       З гордістю інформуємо про повне завершення всіх внутрішніх  ремонтних робіт у  Дмитрушківському сільському Будинку Культури Дмитрушківської сільської ради. Під час капітального ремонту приміщення будинку культри проведено: обшивка та шпаклювання і фарбування стін, укріплення стелі залізними фермами, вистелено підлогу ламінатом, зроблено ремонти в усіх кімнатах приміщення СБК та бібліотеці. Закуплено нові стільці.  На  проведення ремонту   було витрачено  1  470 000 ,710 грн.

У переддень жіночого свята 8 Березня жителі нашого села  мали змогу на власні очі  оцінити позитивні зміни  внутрішнього вигляду приміщення сільського Будинку Культури.

Фото "ДО"

Фото "Після"