А справжня ЖІНКА завжди в шані буде, бо ЖІНКА- це і є творець життя!

Дата: 10.03.2020 16:08

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Це свято не обійшло увагою і жінок Дмитрушківської громади. Так, 6 березня для прекрасної половини в оновленому приміщенні сільського будинку культури був проведений святковий концерт, у якому взяли участь і учні Дмитрушківського ліцею.

Святкову атмосферу у залі підтримували музичні вітання від вокального ансамблю «Радість»

Учні 7-А класу, у цей день, дебютували з ліричним танцем «Тримай мене міцно».

Театр тіней «Reflection» презентував нову постановку «Попелюшка», якою нагадав усім жінкам, що кожна з них варта бути принцесою пори всі побутові турботи.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!