Міжнародний день рідної мови в Старобабанівськомц ліцеї.

Дата: 21.02.2020 16:41
Кількість переглядів: 562

       21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році. Урочисте святкування цієї визначної дати  відбулося і  в нашому ліцеї.
       Відкриття святкових заходів розпочалося фото-композицією "Вітаємо тебе, наша рідна мово!". Родзинкою сьогоднішнього дня, стали заходи, які відбулися в актовій залі. Це і змістовна розповідь про мову, від вчителя рідної мови Бондаренко Н.М., і зачитування власних віршів від наших ліцеїстів, хорове читання віршів  та розпис медяного пряника. Цікаві факти та конкурси про мову підготувала бібліотекар сільської бібліотеки Козиненко О.В. 
    На уроках української мови і літератури у вчителя Морозової В.В. учні ліцею коментували інфографіку "Що передбачає Закон про мову", виконували творчі завдання, виявляли знання орфоепії, орфографії та слововживання. Дев’ятикласники  Марія Біба й Руслан Попик декламували вірші Тараса Шевченка. Захопила всіх гра "Архітектор", під час якої необхідно було утворити якнайбільше слів з обмеженої кількості літер. Свято було цікавим і пізнавальним.
      Всі заходи, які сьгодні відбувалися в нашій освітній родині -засвідчили, що ліцеїсти глибоко шанують мову та прагнуть удосконалювати свої знання з різних розділів мовознавчої науки. Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повиннти твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

  

 

 

   

  

   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора