Колектив комунального закладу «Центру культури, дозвілля та спорту» Дмитрушківської сільської ради щиро вітають Маліновську Вікторію Миколаївну – керівника художнього в селі Старі Бабани з Днем народження!

Дата: 19.02.2020 10:42

Колектив комунального закладу «Центру культури, дозвілля та спорту» Дмитрушківської сільської ради щиро вітають Маліновську Вікторію Миколаївну  – керівника художнього в селі Старі Бабани з Днем народження!

Хай буде життя позитивним,
Веселим, чудовим, активним,
Багатим, щасливим і плідним,
Цікавим, блискучим і гідним!
З Днем народження!

З днем народження! Хай у вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Бажаємо бути щасливою, радіти життю, дивуватися, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів і, головне, любити і бути коханою. Залишайтеся завжди такою ж молодою, світлою, доброю, веселою і усміхненою!

З повагою,

директор КЗ

«Центру культури, дозвілля та спорту»

Дмитрушківської сільської ради

Заремба Любов Вікторівна

та працівники закладів культури.