Громадське обговорення генерального плану села Пугачівка.

Дата: 17.02.2020 17:01
Кількість переглядів: 550

     

    У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555. 

  Виконавчий комітет Дмитрушківської  сільської ради повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Генеральний план села Пугачівка.».

  Ознайомлення з детальним планом у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному сайті Дмитрушківської сільської об’єднаної територіальної громади, а також в приміщені Пугачівського старостату за адресою:  с.Пугачівка вул. Шкільна 4, в приймальні дні з 08:00 до 17:00 год.

    Замовник містобудівної документації –Дмитрушківська сільська рада.

  Генеральний план населеного пункту – містобудівна документація, яка визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

  Мета містобудівної документації (генерального плану села Пугачівка) на місцевому рівні: визначення допустимих видів забудови територій, забезпечення охорони навколишнього середовища, збереження культурної спадщини, виділення територій для розміщення житла тощо.

   Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними в пунктах цього Порядку, або  подані  після встановленого   органом   місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора