День безпечного Інтернету в Старобабанівському ліцеї.

Дата: 13.02.2020 10:41
Кількість переглядів: 596

       11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” (відзначають цю подію щорічно у другий день другого тижня лютого з 2004 року за сприянням організації Insafe).
    Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
    День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах світу і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.
     Цей День має два завдання:
1) дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращого і більш безпечної онлайн-спільноти; 
2) служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого Інтернету.
    Цього дня для учнів 2-7 класів Старобабанівського ліцею були проведені конкурси: «Клавіатура ПК», «Розрізані картки», «Закодована інформація»,  «Знайди слова» та інтелектуальна гра з інформатики «Евріка». Учні 8-11 класів мали можливість випробувати свої знання в онлайн  квесті .
   Задля захисту дітей від ризиків, пов’язаних із використанням Інтернету, та з метою формування в них навичок безпечного спілкування і безпечної поведінки в Інтернеті вчитель інформатики, Сухомейло Тетяна Іванівна, розробила інформаційний колаж на тему «# Не_ведусь: Я знаю як спілкуватись в Інтернеті».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора