Колектив комунального закладу «Центру культури, дозвілля та спорту» Дмитрушківської сільської ради щиро вітають Савченко Ольгу Олександрівну – художнього керівника Гереженівського сільського Будинку культури з Днем народження!

Дата: 07.02.2020 13:34

Життя хай буде наче свято:
Вітання, друзі і пісні!
Щастя і радості багато
Несуть прийдешні світлі дні!

Бажаємо неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення, щирих посмішок, щирих друзів! А ще – вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!

А ще  завжди знаходитися у потрібному місці та у потрібний час, бажаємо залишатися наодинці зі своїми думками, коли вам це потрібно,  вдало, весело та яскраво проживати кожну мить свого щасливого життя.

З повагою,

директор КЗ

«Центру культури, дозвілля та спорту»

Дмитрушківської сільської ради

Заремба Любов Вікторівна

та працівники закладів культури.