Колектив комунального закладу «Центру культури, дозвілля та спорту» Дмитрушківської сільської ради щиро вітають Давидюк Ларису Федорівну – бібліотекаря в селі Дмитрушки з Днем народження!

Дата: 31.01.2020 08:37

Хай здоров'я, радість і достаток,
Сиплються немов вишневий цвіт
Хай малює доля з буднів свято,
І дарує Вам багато літ!

Щиро вітаємо вас з Днем народження! Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

З повагою,

директор КЗ

«Центру культури, дозвілля та спорту»

Дмитрушківської сільської ради

Заремба Любов Вікторівна

та працівники закладів культури.