В День пам’яті Героїв Крут в Дмитрушківському ліцеї з метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого пройшли заходи.

Дата: 30.01.2020 15:42
Кількість переглядів: 791

Під Крутами вбивство, під Крутами гнів…

І все пам’ятаю через тисячі днів.

І пам’яті свічка горить не згаса

І 300 сердець – наша гордість, краса.

Під Крутами квіти, “Реквієм” спів…

Пам’ятай, Україно, патріотів синів!

Фото без опису

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

 

В День пам’яті Героїв Крут в Дмитрушківському ліцеї з метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого пройшли такі заходи:

Фото без опису

Фото без опису

лінійка – реквієм: «Трагедія, подвиг, пам’ять»;

Фото без опису

 

уроки історії «Битва під Крутами: вони були такими молодими…»;

 

години спілкування «Пам’яті тридцяти», «Коли стають до зброї діти…»;

 

книжкова виставка в бібліотеці «Героїка трагедії Крут».

 

29 січня 1918 року – це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Жертовності та героїзму Крут забувати не можливо.

 

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі, героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора