Привітання з Днем Соборності та Свободи України!

Дата: 22.01.2020 08:15
Кількість переглядів: 434

Лунає пісня солов’їна

І вітер віє степовий.

МОЯ СОБОРНА УКРАЇНА

                                                                                               Знов зустрічає день новий.

 

Шановні жителі громади!

Щиро вітаємо Вас з великим державним святом – Днем Соборності та Свободи України!

         Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня соборності незалежної України!

     Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

     Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на  розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Зичим усім громадянам України здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

 

Фото без опису

З   повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК

Депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора