Маленький набір для великих змін.

Дата: 21.01.2020 10:41

Наша громада отримала унікальний Маленький набір для великих змін від ГО "Мінзмін" у рамках проекту "Абетка реформ".

Цей набір – це унікальна можливість зрозуміти реформи в умовах гри і здобуті знання застосувати в реальному житті.

Засновники проекту вже сьогодні дбають про наше підростаюче покоління, подаючи поняття Реформ у формі тлумачення слів та словосполучень, яке нагадує абетку.

Завдяки цим знанням наші діти будуть зростати Змінотворцями, які боротимуться за справедливість та змінюватимуть своє життя будуть дбати про добробут нашої країни.

У кожній школі нашої громади відбудеться навчання серед активних учнів, які в майбутньому стануть Супергероями змін у нашій громаді та державі.

На сьогодні ознайомлюються з «Маленьким набором для великих змін» учні 1-3 класів Дмитрушківського ліцею.