В Дмитрушківській сільській раді з великою радістю зустріли колядників.

Дата: 14.01.2020 13:34

З побажанням добра, здоров’я та радості до  Дмитрушківської  сільської ради  завітали колядники.  Звучали колядки та щедрівки у холі   адмінбудівлі    від священнослужителя отця Анатолія та прихожан  Петропавлівського храму ,     а також  від  творчого  колективу театру тіней «Reflection» Дмитрушківського ліцею,  створивши  святкову атмосферу та чудовий настрій.

Гості  колядували,  віншували та бажали     господарям  радості, та щоб   минали їх працю горе й тривоги.  Благословення від Бога на довгі і щедрі роки, щастя, здоров'я, добробуту.
Кажуть, те, що побажають колядники – обов’язково має здійснитися у Новому році. "Величезне спасибі Вам за такі теплі, щирі та гарні слова.  Нехай і у вас все буде гаразд! Добра, щастя та успіхів у Новому році! З Різдвом Христовим!" –  подякувала   секретар сільської ради Людмила Бень.