Колектив Дмитрушківської сільської ради та депутатський корпус ради висловлюють найщиріші слова співчуття з приводу смерті Чекаленка Василя Івановича.

Дата: 11.01.2020 21:41

Пішов з життя мужній, добрий, чуйний та відданий своїй справі, очільник ТОВ «Берестівець», людина, яка присвятила своє життя хліборобській справі - Василь Іванович Чекаленко. Протягом багатьох років він очолював ТОВ «Берестівець», Уманського району. Василь Іванович Чекаленко заслужений працівник сільського господарства України, депутат Паланської об’єднаної територіальної громади.

Працівники господарства, друзі, колеги, односельчани завжди будуть пам’ятати Василя Івановича Чекаленка як невтомного хлібороба, успішного аграрія та чудову людину. Колектив Дмитрушківської сільської ради та депутатський корпус ради щиро поділяють горе дружини, рідних і близьких покійного та висловлюють свої сердечні співчуття.

Світла пам'ять про Василя Івановича Чекаленка назавжди залишиться в серцях всіх, хто його знав.

Нехай Всемилостивий Господь прийме його душу в Царство Небесне. Вічна і світла пам’ять!