Колектив комунального закладу "Центру культури, дозвілля та спорту" Дмитрушківської сільської ради щиро вітають Крилову Юлію Василівну – бібліотекаря в селі Гереженівка з Днем народження!

Дата: 09.01.2020 09:11

Колектив комунального закладу "Центру культури, дозвілля та спорту" Дмитрушківської сільської ради  щиро вітають Крилову Юлію Василівну – бібліотекаря в селі Гереженівка з Днем народження!

Бажаємо миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежках Вашої ниви
Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

В радісний і світлий день народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце!

З   повагою,

директор КЗ "Центр  культури, дозвілля та спорту" Дмитрушківської сільської ради

Заремба Любов Вікторівна

та працівники закладів культури.