Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 01.01.2020 09:21

Дорогі жителі нашої громади, українці, друзі!  Щиро вітаємо усіх Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Новий рік і Різдво – традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас таким же щедрим на добрі справи та здобутки.

У ці святкові дні, дякуємо усім жителям ношої громади, які щоденною працею роблять нашу громаду кращою. Любов до рідної громади, прагнення зробити її найкращою будуть головною нашою опорою  у новому 2020 році.

Також просимо Господа про мир, щоб наші захисники повернулися додому до рідних. Повернулися з Перемогою!

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове подаруємо нашим рідним та близьким найдорожче і найцінніше – любов і тепло наших сердець,

Хай Різдвяна зоря запалить у Наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Нехай буде мир і добробут у кожній оселі нашої громади!

Веселих свят! Христос Рождається! Славімо його!

З глибокою  повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК

Депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.