Новорічна казка Старобабанівської школи.

Дата: 30.12.2019 16:29
Кількість переглядів: 1466

    Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.


     Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.
      Не обминув радісний, святковий настрій і нСтаробабанівську школу. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожної хвилини. Всі учні школи  з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом. Чекали і дочекались!   
     Напередодні канікул у школі відбулися Новорічні свята для учнів початкової школи, учнів 5-8 класів та учнів 9-11 класів. У цікавій формі пройшло новорічне свято для учнів старшої школи  у якому приймали участь не тільки учні, а й запрошені.


      Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора