В Дмитрушківській громаді свято Святого Миколая пройшло під яскравим і добрим знаком уваги до дитини.

Дата: 24.12.2019 09:26

В Дмитрушківській     громаді  свято Святого  Миколая    пройшло  під яскравим і добрим знаком уваги до дитини.

День святого Миколая Чудотворця – одне із найбільш очікуваних родинних свят. Адже щороку вранці 19 грудня слухняні дітлахи  знаходять у себе під подушкою приємний сюрприз від святого.

Подарунки  на Миколая –  це не просто знак любові, а справжнє диво для малюків, які ще вірять  у здійснення найзаповітніших мрій.  Аби  підтримати дитячу віру у чудо, нагадати, що Святий Миколай надзвичайно добрий та справедливий і пам'ятає про кожного,  понад     800  дітей    Дмитрушківської  громади  отримали   подарунки   від  помічників   Миколая:

• Сільського  голови  Дмитрушківської  об’єднаної територіальної громади  Тетяни   Борисівні   Шевчук  (за кошти  Дмитрушківської  сільської  ради придбано 340 подарунків);
  • Рубаненка В.А.  - директора  ПП «Дмитрушки» ;
  • Кисіля  Є.А.- директора  Комбікормового   заводу  с. Дмитрушки;
  • Мацаци  М.М. - директора  ПРАТ  «Уманське  племпідприємство»;
  • Кулікова  В.В.- директора  ДП  «Умань  АГРО»;
  • Поліщука О.В.- директора   ФОП  «Росинка»;
  • Зозулі  С.М.- голови  фермерського  господарства;
  • Гончарука  О.В. - директора   СТОВ « Степ 2000»;
  • Селецького  В.П.- директора  ТОВ «Вітанко»;
  • Йохана Венцеля  - директора   ТОВ «Дукра  Агро»;
  • Кізяєва  І.О.- директора  ТОВ «Чорна  Кам'янка  Кернел»;
  • Скуса  Я.В.- директора  ФГ  « Агровіт»;
  • Ружицького  Ю.М.- директора  ТОВ «Агровіт» ;
  • Тригубенка  О.С.- директора  ТОВ «Грінйард  Мікокультура центр».

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконують нас усіх у тому, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов. Хай Святий Миколай принесе всім дітям нашої громади та їх рідним здоров’я на цілий рік і гарного настрою на всі зимові свята.