Ходить по землі Святий Миколай.

Дата: 21.12.2019 09:34

19 грудня православна спільнота світу відзначає День Святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями, дідусь спускається на землю з небес і обходить весь світ, допомагаючи знедоленим, відновлюючи справедливість та нагороджуючи за добро. Аби Миколай потрапив до якомога більшої кількості дітей зі щирими вітаннями і подарунками, в Уманському районі йому трішки допомогли.
     Саме в цей день учні Старобабанівської школи відвідали казкову виставу у Родниківському будинку культури, яку було організовано для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах та дітей учасників АТО.
            Чарівна розповідь подарувала дітям віру в диво і перемогу добра над злом, а запальні танці і душевні пісні додали радісних емоцій. Окрім того, усіх категорійних дітей потішили солодкими подарунковими наборами.