Дата: 05.12.2019 10:11

У переддень професійного свята - Дня місцевого самоврядування, в Старобабанівському старостаті привітали сільських депутатів та ветеранів місцевого самоврядування. З вітальним словом в.о.старости Валентина Мельниченко звернулась до депутатів 7 скликання, подякувавши їм за активну участь в громадському житті села, всебічну підтримку та чітку громадянську позицію. Також не оминула увагою і ветеранів місцевого самворядування, відмітивши їх значний особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування, висловивши вдячність за багаторічну працю та відданість справі розбудови села Старі Бабани.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)