Колектив Дмитрушківської сільської ради  та депутатський корпус ради  щиро вітають Кріт Зою Василівну, директора Гереженівської філії Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  з Днем народження!

Дата: 02.12.2019 10:43

Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта!
Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до Вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
Господь дарує довгих-довгих літ!

В радісний і світлий День народження бажаємо Зої Василівні   щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде наповненим веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя – в  серце!

З глибокою повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК

Депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.