Привітання  з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Дата: 16.11.2019 10:24

Від щирого серця вітаємо  працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом!
       Від вашої щоденної кропіткої праці залежить наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство.
       Завдяки Вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для контактів і спілкування.
        Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, спеціалістів які забезпечують звяток, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.
    Сьогодні головними показниками вашої роботи є відповідальне ставлення до своєї справи, задоволення зростаючих потреб суспільства у надійному та якісному поштовому зв’язку.
   Переконані: динамічний розвиток національної системи зв’язку великою мірою забезпечують сумління, висока кваліфікація фахівців, уміння гнучко реагувати на потреби ринку.
       Бажаємо всім Вам професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання, здоров’я, гарного настрою сьогодні та завжди.
Хай всі Ваші сміливі плани будуть реалізовані.

З глибокою повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК

Депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.