Шановні працівники сільського господарства Дмитрушківської громади! Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Дата: 17.11.2019 10:03

У цей святковий день ми маємо нагоду подякувати землі і тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу - працівникам сільського господарства! Бути аграрієм – це почесна місія, оскільки сільськогосподарська галузь стала базовою для економіки країни, та нашої громади і є найбільшим джерелом валютних надходжень. Сьогодні працювати на землі й досягати значних результатів – під силу лише мужнім, цілеспрямованим і самовідданим людям, які вирішили присвятити своє життя рідній землі.

Впевнені у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу!

Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

Щиро бажаємо Вам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної наснаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України!

З глибокою повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК

Депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.