Згідно з рішенням Кабінету міністрів України з 1 квітня багатодітним сім'ям після народження третьої та наступних дітей надаватимуть додаткову фінансову допомогу в розмірі 1700 грн.

Дата: 12.04.2019 15:06

Згідно з рішенням Кабінету міністрів України з 1 квітня багатодітним сім'ям після народження третьої та наступних дітей надаватимуть додаткову фінансову допомогу в розмірі 1700 грн.

Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років. Навіть якщо дитині 5 років, допомогу варто оформити.

Виплата допомоги стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч.

Якщо у вашій сім’ї четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, допомога виплачуватиметься  на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн. допомоги при народженні дитини.

Як отримати виплату?

• Звернутися в Районне управління праці та соціального захисту населення для написання  заяви;
  • Обов’язково  із собою мати   оригінал та копію  посвідчення багатодітної родини;
  • Свідоцтва про народження дітей;
  • Довідку про склад сім’ї із   сільської     ради.

Виплати будуть здійснюватися через Укрпошту або банк, в яких відкрито рахунок для  соціальних виплат. Якщо ви  отримуєте щомісячну допомогу при народженні дитини ( 860 грн.), то може подати ті ж самі реквізити банківської картки  для отримання вищевказаної допомоги.